КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Запоріжжя
КЗ ім. М.І. Глінки
проспект Соборний, 183
18
Вересня
2021
Субота, 18:00
90 - 150 грн
90 - 150 грн купити квитки

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Солістка – лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсівКсенія БєліковаЗапорізька обласна філармонія продовжує дарувати музичні зустрічі зорганним мистецтвом. Цього разу насолодитися прекрасною музикою таотримати естетичне задоволення можна 18 вересня о 18.00 у концертномузалі імені М. І. Глінки Запорізької обласної філармонії!

За пультом органу – солістка-органістка Дніпропетровського будинкуорганної та камерної музики, лауреат Всеукраїнських і Міжнароднихконкурсів Ксенія Бєлікова. В репертуарі музиканта – кращі твори світовоїорганної та інструментальної класичної музики. Спектр її виконавськоїмайстерності охоплює твори митців від добахівської епохи до композиторівХХ століття. Чільне місце в програмах органістки займають твориукраїнських авторів. Ксенія успішно виступає з камерними та симфонічнимиоркестрами, гастролює Україною, країнами близького і далекого зарубіжжя.Артистка – учасниця Міжнародної Бахівської академії (Дніпро, 2016, 2018).

На глядачів чекає захоплююча концертна програма, в якій прозвучатьтвори Йоганна Себастьяна Баха, Дітріха Букстехуде, Томазо Альбіноні таінших видатних композиторів.

Концерт органної музики – це найкращий подарунок, що залишає нетільки приємні спогади, а й збагачує людину духовно!