Арсен Мірзоян
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Арсен Мірзоян

Запоріжжя
ПК "Дніпроспецсталь"
бульвар Шевченка, 1
20
Травня
2022
П'ятниця, 19:00
230 - 550 грн
230 - 550 грн купити квитки

Арсен Мірзоян 20-го травня у Запоріжжі гучно відсвяткує 10-річчя на сцені і свій День народження!

Один із найхаризматичніших співаків України Арсен Мірзоян незабаром у Запоріжжі.

20-го травня о 19:00 у ПК Дніпроспецсталь пройде великий концерт, присвячений 10-річчю співака на сцені і презентації його нового альбому «Монархія».

Готуйтесь до двох годин відкриттів, здивувань і потужної енергетики, перед якою неможливо встояти!

- Це буде концерт, коли кожна нота зіграна чесно! - обіцяє Арсен Мірзоян.

Глядачів чекає дві години шаленого драйву, справжньої чоловічої лірики, яскравого світлового шоу, фантастичної атмосфери, вражаючих прем’єр і найулюбленіших пісень за 10 років, які будемо співати усією залою.

Організатори гарантують: концерт Арсена Мірзояна 100% стане найгучнішою подією цієї весни у Запоріжжі.

«Сталевий голос України», а саме так називають Арсена Мірзояна, давно став символом мужност і романтизму на українській сцені.

У своїх піснях співак відверто ділиться особистими історіями та надихає любити. Його красивий тембр та чоловічий шарм не залишають байдужих, глибокі і чесні пісні з чоловічим характером одразу западають у серце, а живі виступи не просто запам’ятовуються, а раз і назавжди полонять, даруючи відчуття приємного шоку і ейфорії.

У своєму новому, вже шостому по рахунку, альбомі Арсен Мірзоян неабияк здивував музичними експериментами, давши ще більше рок-н-ролу і драйву. 

- Колись зародилася в голові така думка, що кожен чоловік – монарх своєї справи, свого будинку, своєї сім’ї. Це його «монархія», де панують його закони. І колись ця монархія впаде. Вона  обов’язково впаде, - пояснює метафоричну назву альбому Арсен Мірзоян. За емоціями нова платівка вийшла вражаючою! «Монархія» яскрава, щира, глибока, з підтекстами і сенсами, які торкаються кожного серця. Зацікавившись шекспірівським драматургічним прийомом, у пісні «Офелія» Арсен Мірзоян відобразив роздуми про те, як чоловік втрачає жінку, навіть знаходячись фізично поруч з нею.

На написання пісні «Твій король» співака надихнула історія останньої фаворитки Франції Жанни дю Баррі. А у пісні «Інженер» Арсен Мірзоян представив свої перші експерименти із хіп-хопом. 

- Це вплив Олександра Положинського. У нього, звісно, ліпше виходить, ніж у мене. Але я мав щось зробити, щоб потім, коли мене питатимуть: «А що ти зробив для хіп-хопа?» - я відповів, що я намагався, ось є трек, - жартує співак. - Принаймні музично в аранжуваннях ми це втілили, хіп-хопівські прийомчики там є. 

Примітно, що одну з найбільш зворушливих пісень альбому «Сніговик» Арсен Мірзоян записав у дуеті зі своєю п’ятирічною донечкою Ніною. 

- Я просто захотів лишити на згадку для неї, для себе, для всіх її голос, якою вона була у п'ять років, - ділиться Арсен Мірзоян. – Дуже радий, що під час концерту у Києві Ніна не побоялася і вийшла на сцену Палацу «Україна» і заспівала навіть більше, ніж я очікував. Без репетицій, щоб артист, як то кажуть, не перегорів. Вона вийшла, побачила цілий зал і як заворожена стала. Й співала навіть там, де не треба співати. Всю пісню співала!

Запрошуйте свою кохану половинку, друзів та приходьте отримати найяскравіші враження 20-го травня о 19.00 у ПК Дніпроспецсталь на концерті Арсена Мірзояна у Запоріжжі!

Купуйте квитки у один клік на сайті musin.zp.ua

Не забувайте: саме на цьому сайті ви можете замовити офіційні квитки за кошти програми «єПідтримка»