Без обмежень
До начала события
  • день
  • часов
  • минут

Без обмежень

Мелитополь
ДК им. Шевченко
01
Марта
2020
Воскресенье, 19:00
Билеты на данное событие еще можно купить в кассах musin


Перший концерт музиканти зіграли 25 серпня на Спiвочому Полi, в рамках  вiдкритої презентацiї нового альбому “Мiльярди".


Популярний український гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ в перiод з 2018 по серпень 2019 року відіграв біля 130 концертів в Україні, невдовзі вирушить у cвій наймасштабніший тур "Мільярди". У новому турі заплановано 150 виступів, у тому числі стадіонні концерти. Також нові пісні почують у США та Канадi. Така рекордна  кiлькiсть концертiв дає право БЕZ ОБМЕЖЕНЬ називатися найбільш гастрлюючим гуртом країни.


На фанів чекатиме найбільша за всю історію гурту музична програма, у супроводі яскравого шоу, в якій окрім нових  композицій також прозвучать найкращі хіти зі всіх попередніх платівок БО.


За словами музикантiв альбом матиме нове звучання та характер, разом з тим, глибокі та ліричні тексти залишаться незмінними. Пicнi з  нового альбому «Зорi Запалали», «Мiльярди» - вже добре знайомі слухачам і стали суперхітами. Офiцiйний релiз платiвки на всiх стрімінгових сервісах вiдбувся у серпнi.