Кого шукають роботодавці Запоріжжя?

Кого шукають роботодавці Запоріжжя?

Може здатися, що нині роботодавці найчастіше шукають фахівців в ІТ-галузі, але це не так, кількість пропозицій роботи в інших професійних сферах значно перевищує попит на ІТ-фахівців чи програмістів. Кого шукають роботодавці Запоріжжя? Пропонуємо список найбільш популярних професій.

Three Candidates of Different Ages and Ethnicities Sitting on Chairs Waiting for Job Interview

https://www.canva.com/photos/MAEJoArzP0k-three-candidates-of-different-ages-and-ethnicities-sitting-on-chairs-waiting-for-job-interview/

Перш ніж ми перейдемо до наших висновків, хотіли б відзначити, що список був створений на основі кількості пропозицій на одному з найбільших сайтів із пропозиціями про роботу – jooble.org. Він був обраний тому, що "збирає" інформацію з різних тематичних та перевірених веб-сайтів, тому є надійним джерелом даних.

Робота для продавців

Переважна більшість рекламних оголошень адресовано людям, які хочуть працювати в торгівлі. Крім того, якщо подивитися найпопулярніші вакансії в Запоріжжі, то до них належать торгові представники та менеджери з продажу.

Що найчастіше вимагають роботодавці?

  • Середня чи вища освіта.
  • Посвідчення водія категорії В з відповідним досвідом водіння.
  • Знання іноземних мов на середньому/просунутому рівні.
  • Навички міжособистісного спілкування.
  • Самостійність та відповідальність, а також високу особисту культуру.
Більшість роботодавців шукають людей, які можуть будувати та підтримувати стосунки з клієнтами. У цьому секторі компанії часто пропонують додаткові бонуси: медичне страхування, покриття транспортних витрат тощо. Однак у багатьох випадках розмір винагороди залежить від досягнутих результатів.

Робота для економістів

У Запоріжжі також потрібні фахівці в галузі економіки та фінансів: аналітики, бухгалтери та аудитори. У цій галузі потрібно:

  • вищу освіту економічного профілю;
  • знання офісних програм;
  • знання іноземних мов та досвід проведення аналізів та звітів.
Вітається також знання спеціалізованих баз даних та програм управління фінансами. У разі банківської сфери найчастіше необхідно, зокрема, один-два роки досвіду роботи на аналогічній посаді, а отже, потрібне стажування. Але варто відзначити, що навіть неоплачуване стажування вам окупитися з лишком.

Робота в call-центрі/відділі обслуговування клієнтів

Сьогодні інтенсивно розвиваються галузі, пов'язані з обслуговуванням клієнтів, також на порталі Джубл є пропозиції щодо роботи на суміжні посади. У цьому випадку вимоги аналогічні вимогам у комерційній галузі, але акцент робиться на високу особисту культуру, вміння поводитися адекватно в будь-якій ситуації та знання іноземних мов — часто шукають співробітників на посаді з обслуговування іноземних клієнтів.

Робота для IT-фахівців та програмістів

У Запоріжжі потрібні насамперед програмісти на PHP, C/C++, Java, системні архітектори та інші ІТ-фахівці. Вимоги різняться – все залежить від посади. Однак найчастіше передбачається наявність вищої освіти (охоче беруть на роботу інженерів з ІТ або математики), знання мов програмування та спеціалізованих інструментів для створення програм, програм або сайтів, а також дуже добре володіння англійською мовою.

В яких галузях можна шукати роботу у Варшаві?

Часто на сайті Jooble з'являються оголошення з пропозицією роботи в таких областях як:офісне діловодство,маркетинг та реклама,проектування та будівництво,електронна комерція.Достатньо пропозицій для віддаленої роботи. Тут потрібні: копірайтери, розробники додатків, таргетороги, менеджери маркетплейсів, SММ спеціаліст.