Замовляю любов

Замовляю любов

Запорожье, 25 апреля - 12 мая 2019г.
50-120 грн.
Купить билеты на спектакль Замовляю любов в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

 У виставі «Замовляю любов» - три героя, кожен по-своєму самотній... Кожен з них по-своєму вирішує складну і актуальну дилему, що важливіше: любов чи гроші, і чи можуть ці два поняття гармонійно співіснувати. Головна героїня зважується замовити "хлопчика за викликом". Головний герой - цинічний жиголо. Але...
    Сюжети розвитку любовних історій взагалі схожі, але за будь-якими з них спостерігати завжди цікаво... Кожна жінка мріє про кохання, неймовірне і казкове, хоче бути щасливою і нехай, хоча б на мить, але відчути себе коханою, бажаною... Особливо, коли вже немає сил боротися з самотністю! Може, її можна купити? Скільки коштує любов? У цьому питанні героїні вистави - трагізм відчаю, але як завжди, життя неоднозначне, і ось вже ілюзія його відтінків змінює погляд з трагедійного на комедійний.

    Прикро, що в сучасному світі жінка може відчути свою силу і привабливість лише із купленим чоловіком... Прикро, що куповані почуття переростають у справжні (ніби-то), та ще й стають тим зоряним спогадом, який самотня жінка береже у серці, як відблиск сонця... Цей світ тому такий божевільний, що ми починаємо не з того кінця. 

    Життя взагалі така штука… Завтра може все повернутися на краще. Усе ж таки, казино - приголомшлива річ! І все ж таки Життя - не гра в рулетку. Хоч раз у житті кожен повинен спромогтися на вчинок.