Chris Norman
До початку події
  • дні
  • годин
  • хвилин

Chris Norman

Київ
МЦКИ (Октябрський)
Алея Героїв Небесної Сотні, 1,
24
Січня
2022
Понеділок, 19:00
1180 - 2780 грн
1180 - 2780 грн купити квитки

CHRIS NORMAN у Києві!

19 вересня 2021 року в Жовтневому палаці у Києві відбудеться сольний концерт легендарного вокаліста гурту Smokie – Кріса Нормана (CHRIS NORMAN). Виступ відбудеться у рамках ювілейного туру музиканта, який цього року святкує своє 70-річчя! Група Smokie стала лише успішним стартом для Кріса Нормана, хоча й цього було б достатньо, щоб увійти до історії світового рок-н-ролу. Вокаліст залишив команду у 1986 році, але не припинив своєї музичної діяльності та не втратив спраги творчості, про що свідчить останній реліз Нормана, який вийшов у 2017 році. Усі пісні альбому, окрім однієї, були записані музикантом самостійно. Взагалі він стабільно представляє нові сольники раз на два роки і вже випустив понад 20 платівок. Не менш успішним були і його сольні сингли, починаючи з першого, який він записав разом із Сьюзі Кватро.

Концерт ювілейного туру

Першу свою гітару співак отримав у 7 років, а у батьківському будинку завжди слухали платівки Літл Джона та Елвіса Преслі. Концерт Кріса Нормана — це довгий шлях, довжиною в життя, який прихильники пройдуть пліч-о-пліч з головними піснями співака. Таку подію не можна пропустити!

Щоб потрапити на концерт Кріса Нормана, купуйте квитки на нашому сайті, або в касах міста. Ціна квитків від 820 до 2780 гривень. Ще більше концертів шукайте у афіші на нашому сайті.

Який концерт неможливо пропустити у Києві? Концерт Кріса Нормана!

Побувати на живому концерті легендарного музиканта

Почути головні пісні вокаліста Smokie

Не пропустити концерт ювілейного туру

Пісні Кріса Нормана:

Stumblin' in

Midnight lady

No arms can ever hold you

Baby i miss you

Деякі hearts є diamonds

Mexican girl