Вість благая Кобзаря...

Вість благая Кобзаря...

Запорожье, вс, 26 мая 2019г., 17:24
30 грн.
Купить билеты на спектакль Вість благая Кобзаря... в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

"Вість благая Кобзаря..." - це літературно-музична композиція на основі поезій, біографії та живопису Т. Г. Шевченка. Режисер визначає її жанр як "Діалоги Поета з нащадками", підкреслюючи тим самим, що слово Шевченка актуальне для сьогоднішніх українців.

Події вистави розгортаються в паралельних вимірах - у сучасній Україні, в її минулому, у світі художнього вимислу... За сюжетом, головні герої дійства - Жінка і Чоловік - випадково зустрічаються. Зав'язується розмова про Шевченка, і ось вони вже разом "подорожують" у світ творів і життя українського генія. Перед їхнім поглядом постають герої поем "Гайдамаки", "Гамалія", "Сон" ("У всякого своя доля..."), образи живописних полотен Т. Шевченка, його кохані жінки і... він сам.

Видовищна хореографія і пластичні сцени, ефектна відеопроекція та сценографія, оригінальна авторська музика, переконлива акторська гра і живе слово Поета подарують сучасному глядачеві незабутні за силою та емоційністю враження від зустрічі зі світом Кобзаря.