Подруга жизни

Подруга жизни

Запорожье, вс, 18 ноября 2018г., 11:05
50-120 грн.
Купить билеты на спектакль Подруга жизни в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

  Неймовірні зустрічі і події, романтика пригод і великі пристрасті – все це не про неї. Не про Надію Андріївну, що разом з дорослою дочкою Іриною живе від зарплати до зарплати в епоху розвиненого соціалізму і тотального дефіциту. Та вона й не чекає від життя особливих подій чи романтики, з філософським спокоєм долає щоденні турботи та з іронією сприймає брежнєвські обіцянки. Її головна втіха – почуття гумору, 
а найбільша мрія – видати Ірину заміж. І, за законами жанру, саме на шляху до цієї мрії і починається в житті обох жінок найцікавіше: дивні знайомства, несподівані освідчення, бурхливі сцени і навіть... хто б міг подумати?! –  велике і справжнє кохання!

     Комедія «Подруга життя» – це вже друга вистава відомого українського режисера Володимира Магара-сина на сцені запорізького театру імені Володимира Магара-батька.
Перша його постановка на нашій сцені, комедія за М. Гоголем «Одруження», давно стала однією з улюблених вистав запорізького глядача.