Люкс №13

Люкс №13

Запорожье, вт, 21 мая 2019г., 02:53
45-200 грн.
Купить билеты на спектакль Люкс №13 в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

 

ульотна комедія на дві діЇ                                                                                      Кен Людвіг                                                                   


Виставу за неперевершеною комедією британського драматурга Рея Куні «Люкс №13» (або «Він, вона, вікно, покійник») змусить вас забути геть про все – сміятися, реготати, захлинатись від несамовитого сміху. Недарма знавці називають цю п’єсу «однією з найкращих комедій Європи». І недарма вона лідирує у світі за кількістю постановок!
Мабуть, цього достатньо, щоб закортіло на пару годин зазирнути у «Люкс №13» в розкішному лондонському готелі, де помічник прем’єр-міністра має намір провести солодкий вечір із секретаркою. Все було б чудово, якби не детектив-невдаха, прибитий традиційним англійським вікном, в якого фрамуга опускається згори.
Як бути?! У треклятому №13 розкручується така карусель, що симпатязі Джорджу Пігдену, помічнику… помічника прем’єр-міністра (відчуваєте, плутанина вже починається!) треба бути дуже винахідливим, щоб утримати ситуацію в межах благопристойності. А ще додайте до цього пролазливий персонал готелю… Усе буде карколомно, стрімко, з пікантними несподіванками і гарним гумором. Глядачі побачать навіть… танець із «тілом». Нарегочетесь!

Режисер-постановник – Олександр Фортус
Художник-постановник – член Національної спілки художників України Тетяна Власенко
Асистент режисера – заслужений артист України
Станіслав Шкляренко
Асистент художника – Катерина Пахомова
Балетмейстер-постановник – Маріанна Фортус
Звукорежисер – Олександр Кучер 
Художній керівник постановки - заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус
У виставі грають: заслужений артист України Станіслав Шкляренко, артисти Олександр ФортусЮрій ДраненкоОлег АбакуменкоНазар БаранніковТетяна АриковаЄвгеній ДзиґаМаксим ІгнатьєвВалерія ЛютинськаІрина ЛевчукДар’я ЧебаненкоОльга ПетровськаРоман Капітанов