Tempest Rising

Tempest Rising

Запорожье, чт, 28 марта 2019г., 19:00
110 грн.
Купить билеты на концерт Tempest Rising в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

TEMPEST RISING - Alternative Metal (Австралія)

Tempest Rising сформувалися в кінці 2012 року і одразу зарекомендували себе як одну з найбільш унікальних і індивідуальних груп альтернативного металу в Австралії. З поєднанням жорстких ударних рифів, стрімкого хору, швидких трешевих текстів і унікального стилю провідного вокаліста Він, якого часто порівнюють з такими, як Говард Джонс (Killswitch Engage) і Брюс Дікенсон (Iron Maiden).

Десятки концертів по Австралії, а також міжнародний тур по Японії з блек метал гуртом Marduk.

Tempest Rising напружено працювали, і завдяки цій праці вони змогли розділити сцену з безліччю всесвітньовідомих груп. Таких, як Arch Enemy, Sevendust, Drowning Pool, Apocolyptica, Trapt, Saliva і багатьма іншими!

Цю любов до музики, шанувальникам можна побачити в будь-якому з їх енергійних живих виступів.

Група в даний час працюють над новим альбомом і наближається до його завершення. Їх альбом «Transmutation», вже доступний для скачування на всіх цифрових платформах. Новий альбом буде набагато важчий і захоплюючий, ніж попередній. Почути його можна з новим релізом Tempest Rising - Singularity.

Ласкаво просимо !!!  

Бронь столов, после покупки билета, по телефону: (066) 355-75-92 

 

https://www.facebook.com/tempestrisingofficial/
http://www.tempestrising.com.au