Музика кино

Музика кино

Запорожье, пн, 19 ноября 2018г., 12:26
60-90 грн.
Купить билеты на концерт Музика кино в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

Кращі світові музичні хіти із улюблених кінострічок різних країн у концертній програмі "Музика кіно"! 

Запрошуємо зануритися в атмосферу популярних саундтреків, які прозвучать у виконанні ансамблю бандуристів "Божена" під керівництвом заслуженої артистки України Ольги Беженарь та солістів обласної філармонії Володимира Галіченка (скрипка), Сергія Новікова (пан-флейта), Миколи Квєткова (тенор).

У супроводі інструментальної групи та цікавого відеоряду легендарні мелодії з перших нот нагадають кадри з відомих стрічок:  "Титанік",  "Грек Зорба", "Мій лагідний та ніжний звір", "Історія кохання", "Сутінки", "Амелі" , "Леон", "Професіонал" та з мюзиклів "Сорочинський ярмарок", "Стиляги", "Нотр-Дам де Парі" та інших.

Яскравим доповненням музичної програми стануть номери оригінального жанру від учасниці телевізійного шоу "Україна має талант" - дивовижної Марини Євченко!

Запрошуємо всіх у подорож  стрічками кінофільмів!