Егор Грушин

Егор Грушин

Запорожье, сб, 20 апреля 2019г., 04:17
150-280 грн.
Купить билеты на концерт Егор Грушин в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

Єгор Грушин. Презентація нового альбому “Ritorno”. 

Відомийукраїнський композитор Єгор Грушин презентуєсвійновий альбом “Ritorno” у Запоріжжі27 листопада.

Альбом “Ritorno” - цеповернення композитора-неокласика з новимдосвідом та музикою, ініціаціянаступногоетапу на музичному шляху та початок щеоднієїподорожі у майбутнє. 16 жовтня - дата релізу нового альбому українськогонеокласичного композитора Єгора Грушина, з ним піаніствирушає в тур українськимимістами: Тернопіль, Вінниця, Черкаси, Львів, Київ, Запоріжжя та Дніпро.

Післядворічної паузи (останній альбом записали у 2016-му році) відбулосячималозмін у житті композитора, щовплинули і на йоготворчість. І тепер, у 2018-му, Єгор Грушин готовийпоказати слухачам результат цихзмін та своєбаченнясвіту через музику.

Ritorno - iniziodelnuovoviaggio (повернення - початок новоїподорожі)

Шістькомпозицій EP “Ritorno” - шістькроків з минулого у майбутнє. Все, щопотрібно для того, абиперемогти у собізалишки Старого та здобутиготовність до Майбутнього.

Філософія альбому:

Час - передвісникзмін, якінеминучі. Вони переплітаються з досвідом, щовідбувається з кожною людиною. Питання у тому, наскільки вона готова змінюватися: всередині себе та прийматизмінинавколо.

Вдячністьминулому та Хроносу за досвід та спокійнийрухуперед до можливостей, яке відкриваємайбутнє.

Сенс - повернутисязаради того, абивпевненойти вперед, несучи свою музику до людей.