Холостяк и...

Холостяк и...

Мелитополь, пт, 22 февраля 2019г., 23:34
50-120 грн.
Купить билеты на спектакль Холостяк и... в Мелитополе можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Мелитополе, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

Найкращий подарунок до дня святого Валентина, для холостяків та холостячок, для одружених та розлучених,для закоханих та самотніх. Лише один день! Переможець багатьох фестивалів, володар премій за кращу чоловічу та жіночу ролі. Найкасовіша та найяскравіша вистава року.

Комедія під назвою «Холостяк И ...» розгортається в двох квартирах, а часом і на сходинках, чарівних неодружених жінок з дивними іменами Пукіца і Бульба, до яких в гості приходять холостяки, теж з не менш дивними іменами, Знайдух і Гауніно. Саме в пошуках своєї другої половинки вони приходять, йдуть, залишаються, сваряться і миряться. Шукають підходящу кандидатуру в квартирі навпроти, і знову повертаються, живуть, і знову йдуть до іншого обранця серця. І всі ці митарства від бажання створити сім'ю, знайти людину з якою можна засинати і прокидатися, радіти спільному життю, і зі спокійним серцем провести залишок життя.