Времена года. Осень
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Времена года. Осень

Запорожье
Запорожская областная филармония
проспект Соборный, 183


Безкоштовно дітям до 3-х років у супроводі дорослих
27
Ноября
2022
Воскресенье, 12:00
60 грн

Тарас Шевченко писав: «І смеркає, і світає, день божий минає...». Життя іде по колу. Ми звикли до того, що пори року змінюють одна одну: за весною іде літо, потім осінь, зима і знову весна. Краса природи завжди приваблювала митців. Художники, поети, композитори – кожен має свої тонкощі для того, щоб висловити враження перед величчю Природи. Багатьох митців надихає саме різнобарвна красуня Осінь.

27 листопада в рамках мистецького проєкту «Філармонія – дітям» у Запорізькій обласній філармонії відбудеться прем'єра музичної програми «Пори року. Осінь».

В концерті на юних слухачів чекає знайомство з відомими композиторами, шедеврами світової класики та української музики.

Кожна композиція представлена ​​в цікавій формі та в супроводі пізнавальних історій, які не дадуть нудьгувати дітям і дорослим.

Артисти філармонії продемонструють професійне виконання відомих творів, наповнять маленьких глядачів творчою енергією, натхненням та покажуть наскільки може бути різноманітною музика. Концертна програма «Пори року. Осінь» відкриє діткам світ творчості, фантазії і краси!

Завітайте до Запорізької обласної філармонії всією родиною 27 листопада о 12.00 і ви назавжди закохаєтесь у Музику!

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.