Наталья Фалион и Лисапетный батальон
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Наталья Фалион и Лисапетный батальон

Белая Церковь
ДК Росава
ул. Леваневского, 53
10
Июня
2023
Суббота, 17:00
190 - 450 грн
190 - 450 грн купить билеты

Увага! Для обміну квитків минулих вистав на нові, будь ласка, перейдіть за посиланням

Наталя Фаліон та «Лісапетний батальйон»

«30 років лісапетом, наче танком»

Весняний концерт, емоції для перемоги!

30 років, лісапетом, наче танком Наталя Фаліон та народний театр пісні «Лісапетний батальйон» газують по українському шоу-бізнесу.

Вперше в історії аматорський колектив з маленького села підкорює найбільші концертні майданчики України. Поруч на одній сцені звичайна продавщиця з сільського магазину, медсестра, домогосподарка, багатодітна мати, викладач музики, завідувач клубом, вихователь дитячого садочка, бібліотекар. В кожній з цих веселих красунь ви обов’язково впізнаєте себе, або ж куму чи сусідку. Кожна пісня – це коротенька історія з реального життя багатьох з нас, з долею іронії, перекрашена пікантним соусом гумору.

У цей непростий для України час веселі жінки вирішили підтримати українців добрим, веселим словом і запальною музикою, а як відомо, вони це роблять найкраще за усіх. Єдиний колектив в Україні, що вакцинує самою дієвою вакциною – гумором.

100% заряд позитиву допоможе не лише розслабитись, а ще забути про усі негаразди.

Зустрічайте, швидка гумористична допомога запрошує на сеанс нетрадиційної гумористичної медицини. До вашої уваги 2-і години справжньої сміхотерапії, народне «камеді шоу» від Наталії ФАЛІОН, нові пісні та улюблені хіти.

Приходь сам та приводь друзів 10 червня о 18.00 до концертного залу ПК Росава

Підтримаємо своїх!