Шедевры украинской классики
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Шедевры украинской классики

Запорожье
Концертный зал имени М.И. Глинки
проспект Соборный, 183
07
Декабря
2022
Среда, 14:00
100 грн

Багатогранна душа української музики, як і сама Україна. Така різна, самобутня, неповторна і така кохана… Українську музику знають, цінують і люблять у всьому світі.

7 грудня Запорізька обласна філармонія пропонує насолодитися прем'єрою музичної програми «Шедеври української класики» в рамках популярного творчого проєкту «Мистецькі зустрічі».

Ця музична зустріч подарує слухачам насолоду від мелодій, які викликають захоплення з перших нот. У програмі гості почують твори титанів українського музичного мистецтва Олександра Білаша, Мирослава Скорика, Миколи Лисенка, Миколи Стецюна, Юлія Мейтуса та інших у виконанні справжніх майстрів – лауреата міжнародних конкурсів Оксани Гопки, солістів філармонії Юлії Якси, Вікторії Шестакової, Миколи Квєткова, Аліни Сліти та Ірини Скляренко (бандура).

Партії фортепіано виконують Інна Бачуріна та Ольги Семенець. Авторка та ведуча проєкту – музичний керівник Запорізької обласної філармонії Оксана Гопка. Музика була, є та завжди буде потужною силою, яка дає надію та підтримує людей всюди, даруючи сили та емоції для життя!

Завітайте до обласної філармонії 7 грудня о 14.00 і отримайте позитивної заряд енергії від професійного виконання шедеврів української класики!

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.