Тіні забутих предків
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Тіні забутих предків

Запорожье
ДК Орбита
улица Лермонтова, 9
18
Сентября
2018

Хореографічна драма «Тіні забутих предків» створена за мотивами однойменного твору  класика української літератури Михайла Коцюбинського. 

Історія кохання Марічки та Івана розгортається у дивовижних і таємничих Карпатах, де людський світ тісно переплетений зі світом потойбічним.

Пройшло декілька років, як трагічно загинула Марічка. Але Іван не може забути її. І от одного разу вона приходить до нього, мов уві сні, в образі Мавки.   Кохання, яке нібито мусило б згаснути після смерті Марічки, горить і досі. Нестерпна туга один за одним холодним залізом ріже серце. І кохання перемагає, воно дозволяє Іванові зруйнувати кордони між світами і знайти його кохану Марічку у світі загиблих душ. Але бути разом мавка та людина не можуть . Іван повинен обрати, де йому бути, в якому з світів- людському чи потойбічному. Іван обирає кохання, обирає щастя бути разом з Марічкою. Бо тільки відчуття непереможної Любові робить сенс буття людини вартим для життя. Нужны ли собакам свитера зимой? Собаки нуждаются в одежде? Хотя на первый взгляд это может показаться слегка странным для тех, кто смеется над идеей одевать собаку. Все еще есть много владельцев собак, которые видели, как их собаки сильно дрожат из-за низких температур зимой на улице, но стесняются купить одежду для собак из-за боязни показаться странным. Если вы обеспокоены тем, что ваша собака замерзла, то, безусловно, стоит надевать на нее одежду, иначе вы рискуете ее здоровьем.