Ромео и Джульетта. Екатерина Кухар.
До начала события
  • дней
  • часов
  • минут

Ромео и Джульетта. Екатерина Кухар.

Запорожье
ДК "Днепроспецсталь"
бульвар Шевченко, 1
14
Марта
2022
Понедельник, 19:00
350 - 950 грн
350 - 950 грн купить билеты

«For never was a story of more woe than this of Juliet and her Romeo»

Вперше в Україні прем’єра світового балету «Ромео і Джульетта» за однойменною трагедією Вільяма Шекспіра.

Балет на 2 дії.

У головних ролях найкрасивіша балетна пара Європи - Катерина Кухар та Олександр Стоянов, які вперше представлять балетну постановку у великому всеукраїнському турі.

Композитор - Сергій Прокоф’єв. Хореографія та постановка Валерія Ковтуна. Сюжет балету розгортається в епоху Відродження на фоні життєрадісних вулиць італійського міста Верони. Жвавій та артистичній музиці протистоять напружені драматичні епізоди, пов’язані з кровною ворожнечею та лютою ненавистю сімей Монтеккі та Капулетті. В атмосфері цього протистояння зароджується щире та поетичне кохання юних Ромео і Джульєтти, які належать до двох протилежних ворогуючих сімейств. Цьому коханню судилося стати уособленням душевної краси і людяності, яке змушене трагічно загинути під гнітом жорстких соціальних умов. «Ромео і Джульєтту» у виконанні Олександра Стоянова та невагомої Катерини Кухар називають гімном кохання шекспірівських героїв.

Виконавці про балет:

Александр Стоянов: «Свою премьеру Ромео я танцевал с балериной, в которую влюблен. Она в последствии стала моей женой. Поэтому играть на сцене мне не приходилось и не приходится по сей день»

Катерина Кухар: «Партия Джульетты очень сложная. Необходимо показать не только юность и влюбленность героини, но и ее внутреннюю силу, характер... Согласитесь, пойти против воли родителей, а затем принять решение не жить без любимого — на это способна только девушка с очень сильным характером. Мне предложили готовить партию Джульетты в очень сложный для меня период — после того, как я пережила личное горе. И я очень благодарна за возможность, потому что работа над балетом вернула меня к жизни…»