ROCK MOZART LE CONCERT
До начала события:
  • дней
  • часов
  • минут

ROCK MOZART LE CONCERT

1 неделя, 2 события

Запорожье

19
Декабрь
2
Декабря
ДК "Днепроспецсталь"
555 - 1 290 грн
16:00
19:00

КОНЦЕРТ ШАЛЕНОГО ДРАЙВУ!

7 Солістів, Рок Бенд, Оркестр та Хор.

19 Грудня на сцені Палацу культури «Дніпроспецсталь»

Rock MOZART Le Concert

Рок-Опера, що сколихнула світ!

У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт про силу пристрасті та справжній талант! Провокаційне ексцентричне, приголомшливе життя Генія у музичному втіленні. Ви побачите історію кохання і смерті великого Моцарта, якого за правом можна вважати першим рок-музикантом в історії. Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність Моцарта, рОковість його ворога Сальєрі, перше кохання до Алоізії Вебер, одруження з її сестрою Констанцою, відносини з власним батьком Леопольдом і сестрою Нанерль, що була другом та порадницею, та інші моменти життя та творчості Генія, про які ви не знаєте.Незвичайне нове звучання оркестру, сценографія, ексклюзивні костюми та світлове шоу – геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Подія, яку Ви запам’ятаєте НАЗАВЖДИ!

Не пропустіть цю яскраву можливість...…

... побувати у Відні, Зальцбурзі та Парижі всього за 2,5 години та стати причетними до геніальності.…

... зануритись у чарівництво прекрасної музики та першокласної сценічної гри вже 19 Грудня о 16:00 та 19:30 у Палаці культури «Дніпроспецсталь» на Rock MOZART Le Concert!

Бунтар, що заперечує канони і несправедливість свого часу, чия доля буяла злетами і падіннями, шаленим коханням, розчаруваннями, зрадою та вірою, натхненням та творіннями, що по сьогодні дивують і захоплюють світ.

МОЦАРТ або САЛЬЄРІ?

Чи сумісні ГЕНІЙ і ЗЛОЧИН?

Зробіть свій ВИБІР!

Це щось ОСОБЛИВЕ для КОЖНОГО!

Rock MOZART Le Concert – те, що повинен побачити й почути кожен!