Minecraft та Brawl Stars рятують Roblox
До початку події:
  • днів
  • годин
  • хвилин

Minecraft та Brawl Stars рятують Roblox

1 подія

Запоріжжя

30
Березень
1
Березня
ПК "Орбіта"
250 - 450 грн
11:00

Приготуйтеся до незабутнього пригодницького шоу, яке поєднує одразу три найпопулярніші ігри останніх років - Майнкрафт, Бравл Старс і Роблокс.

"Майнкрафт та Бравл Старс рятують Роблокс" - це інтерактивне шоу, що запрошує маленьких гравців стати частиною захопливої історії.

Сюжет вистави розгортається навколо злого Чітера, який намагається захопити світи Бравл Старс, Майнкрафт і Роблокс. Але не хвилюйтесь! Сміливий герой Стів вирушає на допомогу, спочатку рятує хоробрих Бравлерів з пасток Чітера, а потім разом з ними він рятує Роблокс. Разом вони стикаються з Чітером у вирішальній битві. Хто здобуде перемогу? Це залишається сюжетною та емоційною інтригою.

Унікальність цього шоу полягає в використанні додаткової реальності. Діти матимуть можливість взаємодіяти зі сценою, використовуючи свої телефони, щоб знищувати ворожих зомбі. Це захоплююче поєднання живої вистави і передових технологій доповненої реальності забезпечує неповторний досвід для кожного глядача.

Встигніть купити квитки на цю незабутню виставу, де магія геймінгу з'єднується з реальністю прямо перед вашими очима. "Майнкрафт та Бравл Старс рятують Роблокс" - це захоплююча пригода, яку ваші діти запам'ятають надовго!

Забронюйте квитки вже зараз та підготуйтесь до неймовірного веселощів, танців та емоційного зворушення!

Дітям до 3 років вхід вільний у супроводі батьків (на ручках).