Жага. Онлайн
До початку події
  • дні
  • годин
  • хвилин

Жага. Онлайн

Онлайн
24
Січня
2021
Неділя, 19:00
150 грн
Перегляд запису вистави буде відкритий з 19.00 п'ятниці 22 січня до 24.00 неділі 24 січня!Тобто, Ви зможете подивитися виставу у будь-який зручний для Вас час, починаючи з вечора п'ятниці і протягом усього уік-енду.


Київський театр "Тисячоліття" запрошує вас на перегляд відео-запису проникливої та емоційно глибокої еротичної мелодрами "ЖАГА" за творами Володимира Набокова

ПРО ВИСТАВУ

Почуття спраги - воно знайомпае кожному з нас. Добре, якщо його можна втамувати просто склянкою води... Але що робити, якщо тебе переповнює інша спрага: жага дикої пристрасті, жадоба грошей, жадоба влади? Просто задавити її в собі і жити по правді і совісті або наважитися втамувати її і ризикнути переступити заради цього межу дозволеного?Саме з такою чуттєвою спрагою і зіткнувся наш головний герой Бруно Кречмар. Він зустрічає молоду дівчину, до якої зовсім несподівано для себе починає відчувати непереборний чуттєвий потяг. Чоловіка не можуть зупинити ні власний шлюб, ні таємниці минулого спокусливої Незнайомки. І спочатку він і не підозрює, що в цьому її таємничому минулому криються тіні, які несуть загрозу і йому і навіть його життю...Це вистава, яка змусить Вас співпереживати, прожити з героями цю історію, пропустити її через себе, наче струм.

Ролі виконують: Бруно Кречмар - Олександр МіроновМагда - Ольга Канарченко (Попова)Анналіза - Аліна КарпенкоРічард Горн - Борис Станіславський

Режисура та сценографія: Ольги Канарченко (Попової), Художник - Наталія Біденко, Пластичне рішення вистави - В'ячеслав Станішевський.

Вікове обмеження: 18+

Тривалість: 2 години

Вистава російською мовою


ЯК ОТРИМАТИ ДОСТУП ДО ПЕРЕГЛЯДУ ЗАПИСУ ВИСТАВИ?

Для отримання доступу до запису вистави необхідно зробити 2 прості кроки:

(1) Клікнути на кнопку "КУПИТИ КВИТОК"

(2) Здійснити онлайн-оплату послуги перегляду трансляції (вартість - 150 грн.) Після цього, Ви отримаєте на Ваш e-mail листа з посиланням на сторінку доступу,а також персональним PIN-кодом та інструкціями щодо перегляду. Перегляд запису вистави можливий на Smart TV, комп’.ютері, ноутбуці, планшеті або смартфоні, тобто на будь якому пристрої, який технічно придатний для перегляду відео в інтернеті. Доступна якість запису - до 1080р (FullHD)

Бажаємо приємного перегляду!