Дизель шоу
До начала события:
  • день
  • часов
  • минут

Дизель шоу

1 неделя, 2 события

Запорожье

21
Октябрь
2
Октября
Запорожская областная филармония
300 - 1 200 грн
16:00
19:00

«Дизель Шоу» — найкраща розважальна програма України з незалежним від чиєїсь думки й незламним після численних випробувань гумором. Доведено часом, перевірено життям. Тільки актуальні історії про сьогодення, сучасних героїв, відважних українців та недолугих ворогів — їм дістаються такі ж пекельні жарти, як і «привіти» від ЗСУ. Тримаємо стрій та ще більше мочимо гумором.

«Дизелі» презентують свіжі історії та яскраві номери. На улюблених героїв чекатимуть нові життєві пригоди, а на глядачів — нестримний вир сміху й гарного настрою. Піднесуть бойовий дух і ексклюзивні патріотичні хіти, які не залишать байдужими жодного глядача в залі. Разом сміємося і разом наближаємо перемогу України.

Традиційно частину коштів від продажу квитків передаємо до БО «Дизель Фонд», який регулярно допомагає українським захисникам і прифронтовим містам. Від вантажівок до позашляховиків, від тепловізорів до захисної амуніції — усе це вдалося придбати за кошти, зібрані з концертів. Тому команда продовжує благодійний збір і пропонує долучитися до нього кожному безпосередньо на концертах.

На сцену вийдуть мегаталановиті актори «Дизель Шоу»: Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Олександр Бережок, Яна Глущенко, Євген Сморігін, Юлія Мотрук, Євген Гашенко та Дмитро Танкович.

З нетерпінням чекаємо всіх незламних Незалежної країни!