Белоснежка и семь гномов (Білосніжка та семеро гномів)
До начала события
  • день
  • часов
  • минут

Белоснежка и семь гномов (Білосніжка та семеро гномів)

Online
01
Июня
2020
Понедельник, 21:00
139 грн
Билеты на данное событие еще можно купить в кассах musin
Казковий балет "Білосніжка та семеро гномів"  

Мистецтво поза часом та обмеженнями і, якщо ви не йдете до театру, театр йде до вас!  
Сьогодні, на жаль, глядачі не мають можливості відвідувати театр і високе мистецтво страждає в реаліях пандемії, тож підтримаємо театр та артистів, приєднуємося до витонченої online аудиторії поціновувачів прекрасного!

Всесвітній фаворит дітей та дорослих, чарівна казкова історія "Білосніжка та семеро гномів" з минулого року втілилась у витонченому танці на сцені  "Dnipro Opera"
Вистава, яка одразу захопила та підкорила усіх глядачів. Неперевершені акторські образи, віртуозні сольні партії головних героїв, комічні гноми, барвисті та яскраві костюми, фантастичні декорації, майстерно створені образи лісних звірів, а також численні сценічні спецефекти. 

Творчий здобуток "Dnipro Opera" -  казковий балет "Білосніжка та семеро гномів" - це прекрасна можливість провести час всією родиною, насолоджуючись та пізнаючи мистецтво чарівного танцю на пуантах. 

Балетмейстер-постановник, народний артист Молдови, Андрій Литвинов: «Ця вистава для всіх поколінь, як то кажуть, від нуля до ста. Адже, часом дорослим казка потрібна не менш ніж дітям».

Дякуємо глядачам за підтримку і розуміння! Разом ми здолаємо усі труднощі і знову зустрінемося на улюблених виставах. Будьте здорові та любіть театр!