Тіні забутих предків

Тіні забутих предків

Запорожье, ср, 21 ноября 2018г., 21:11
50-100 грн.
Купить билеты на спектакль Тіні забутих предків в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

Хореографічна драма «Тіні забутих предків» створена за мотивами однойменного твору  класика української літератури Михайла Коцюбинського. 

Історія кохання Марічки та Івана розгортається у дивовижних і таємничих Карпатах, де людський світ тісно переплетений зі світом потойбічним.

Пройшло декілька років, як трагічно загинула Марічка. Але Іван не може забути її. І от одного разу вона приходить до нього, мов уві сні, в образі Мавки.   Кохання, яке нібито мусило б згаснути після смерті Марічки, горить і досі. Нестерпна туга один за одним холодним залізом ріже серце. І кохання перемагає, воно дозволяє Іванові зруйнувати кордони між світами і знайти його кохану Марічку у світі загиблих душ. Але бути разом мавка та людина не можуть . Іван повинен обрати, де йому бути, в якому з світів- людському чи потойбічному. Іван обирає кохання, обирає щастя бути разом з Марічкою. Бо тільки відчуття непереможної Любові робить сенс буття людини вартим для життя.