Рождественская ночь

Рождественская ночь

Запорожье, сб, 20 апреля 2019г., 21:21
50-70 грн.
Купить билеты на спектакль Рождественская ночь в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

              
Запорізький муніципальний театр танцю запрошує на новорічну святкову хореографічну виставу «Різдвяна ніч» за мотивами повісті Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом».
Передивляючись хореографічну виставу «Різдвяна ніч», глядач в котрий раз поринає в атмосферу українського села, його колориту, вірувань та відкриває для себе світ великого письменника Миколи Васильовича Гоголя. Вистава пропонує нам задуматись над темою особистого щастя. Щастя не може бути великим, підказує нам класик, воно маленьке і тому цінне. Щастя часто знаходиться поряд з нами, а ми його шукаємо десь за обрієм. Щастя треба вміти вчасно знайти, підняти і ніжно носити все своє життя під серцем, охороняючи його. Народна та сучасна хореографія  з елементами фольклору, модернова постановка та музика великих українських композиторів Ігора Поклада та Євгена Станковича  не залишать вас байдужими під час вистави. Поможем сделать чеки в Санкт-Петербурге