Потвора

Потвора

Запорожье, вт, 21 мая 2019г., 02:48
50-70 грн.
Купить билеты на спектакль Потвора в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

«Потвора»(трагіфарс)

За п’єсою Маріуса фон Майєнбурга «УРОД»

Режисер: Романов А.В.

Вистава українською мовою.

Тривалість: 1година 40 хвилин.

В одній дії.

Летте, головний герой, – талановитий інженер.  Його винахід виклав фурор в науковому середовищі, але особисто представити його на форумі він не може через фізіологічну потворність.Керівництво шукає «медійну» зовнішність. Летте іде на безпрецедентний крок, - повністю міняє своє обличчя. З цього моменту життя героя змінюється. Кар’єра, особисте життя, популярність крокують разом із Летте.  До того часу поки його обличчям не почали торгувати і кожна заможна людина може його купити.

П’єса Маріуса фон Майенбурга розкриває перед нами гострий конфлікт сучасного світу – світу споживачів.Перед нами стоїть вибір - зберегти свою сутність і індивідуальність, але є ризик бути виштовханим за борт суспільства, або втратити, продати себе заради багатства і слави.