Офис на двоих
Купить билеты на спектакль Офис на двоих в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

 

  офис на двоих офис на двоих офис на двоих концерт грибы в Кривой Рог

Продюсерский центр «Магнат « презентує :

Прем єра вистави "ОФІС НА ДВОХ"

…“Історія про кохання і не тільки “…за мотивами п єси М.Шизгала «Друкарники»  .

Жанр - Лірична комедія .

Тривалість: 1год.30 хв.                                            

Ролі виконують :

Пол 20 років – Юрій Тітов.

Сільвія 20 років – Катерина Галустян .

Пол за 30 років - Геннадій Широченко .

Сільвія  за 30 років - Катерина Губіна .

Пол за 50 – Заслужений артист України Віктор Гончаров .

Сільвія за 50 –Заслужена артистка України Надія Стадніченко .

Режисер –Широченко Геннадій .

Кавер- гурт   “UA”  Соліст - Юлій Гаврілов.

 

  офис на двоих офис на двоих офис на двоих концерт грибы в Кривой Рог

Вистава розповідає історію про життя двох героїв в одному офісі від 20 до 60 років . Лірична комедія від якої і весело і є над чим задуматись .

Сільвія і Пол працюють лише у двох у цьому офісі .Між ними виникають різні почуття :від поваги і зацікавленості до зневаги і ненависті ,від жалості до почуття близькості . Вони працюють ,спілкуються ,симпатизують один одному ,сваряться та знову відчувають взаємну приязнь .І так все життя… Перед нашими очима промайне декілька десятків років від 70 х років до нашого часу і все це у супроводі кавер гурту «UA « яка виконує улюблену музику гурту « TheBeatles» («Yersterday «, «Letitbi», «Hercomthesun» ,«Comtogether»,«AcrosstheUnivers»,тощо )  .

У всі часи на всіх континентах  , у кожній країні й родині найціннішим що єв кожного з нас ,вважається людське життя ,з усіма його гараздами і негараздами з вдалими подіями і не дуже. Але найголовнішим у нашому житті є Кохання ,якого так прагнуть наші герої ,щодня працюючи в "Офісі на двох".