Наша Наталка, або Що ви кажете про любов?

Наша Наталка, або Що ви кажете про любов?

Запорожье, вс, 28 января 2018г., 18:30
32-50 грн.
Купить билеты на спектакль Наша Наталка, або Що ви кажете про любов? в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

І. Котляревський

музична комедія на одну дію за п'єсою "Наталка - Полтавка"

Режисер - постановник Геннадій Широченко

Художник - постановник Татьяна Власенко

Звісно, ви чули історію про гарну дівчину Наталку. Вона вірно чекала свого любого Петруся, який подався за моря на заробітки та й пропав – жодної чутки про нього, жодної звісточки. Може, забув про кохану та про свої обіцянки? Не знала Наталка, що й думати... А тут іще докори матері, бо відбою нема від женихів: тахтаулівський дяк, волосний писар, підканцелярист Скоробрешенко – «всі розумні, зажиточні та чесні». На Наталчину біду, посватався до неї навіть сам пан возний Тетерваковський – заможний і поважний. Виборний села Макагоненко взявся допомогти возному умовити Терпилиху, мати Наталки, та й саму Наталку. «Ну то й що, що старий, але ж багатий», - переконувала Наталку Терпелиха. Не витримала дівчина дорікань матері - дала згоду. Вже й рушники пов’язали, як раптом з’явився Петро. Отут і починається найцікавіше...
Знайома історія та й вічна, мабуть. Що переможе: гроші чи любов? Користь і змова чи щире кохання?
Цю п’єсу Іван Котляревський написав у 1819 році. Вона давно стала класикою української драматургії. Не порахувати, скільки разів ставили її на різних сценах, де вона мала шалений успіх. Та з часом, ніби мохом, обросла стереотипами. Молодий режисер нашого театру Геннадій Широченко узявся оновити стару історію, надати їй сучасного звучання, ввести в неї нинішні ритми та поняття і проявити те, що пішло у тінь, стерлося. Грають у спектаклі молоді, талановиті й завзяті актори, які не дадуть вам нудьгувати, бо з істинним українським гумором розіграють вічну історію кохання.
 
Композитор – В'ячеславТодика
 
Хормейстер – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь
 
Хореограф – Катерина Кошовник
У виставі грають: засл.арт.України Любов Фриган, засл.арт Максим Березнер, Анна Симонова, Катерина Россолова, Олександр Фортус, Юрій Драненко, Петро Желев, Юрій Макаренко, Інна Яновська, Дар'я Чебаненко, Назар Баранніков, Олег Абакуменко, Віктор Латишев.