Любовь в стиле барокко

Любовь в стиле барокко

Запорожье, пт, 20 июля 2018г., 01:49
40-100 грн.
Купить билеты на спектакль Любовь в стиле барокко в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

 Міцна чоловіча компанія. Своя філософія, вино-полювання-холостяцьке-раювання. Веселощі через край. За межами їхнього товариства – ворожий світ, в якому ніхто ні в що не вірить, в якому панує бруд і новітня чума – жорстока Рandemic. І вони, подібно до героїв «Декамерону», зачиняються у маєтку Графа , оповідають історії, вигадують бешкети, запрошують для розваги іноземний театр. Аж раптом до замку, непрошена й неждана, прибуває наречена Графа. І раювання холостяків закінчується. Звиклий до гультяйства граф опирається як може. Але! Ви ж розумієте, якщо дівчина вродлива і, як на лихо, розумна, та ще й з характером – будь-який опір марний. Зате надзвичайно цікавий:фехтування на словах, жарти, спокуса, ревнощі, відчай і  Любов.
   Справжня, взаємна. Нагорода вільним душам. 
   Захист від холодного бридкого світу. Надія на порятунок красою.

   П'єса “Коханий нелюб” – одна з найкращих і найпопулярніших робіт сучасного класика української драматургії Ярослава Стельмаха (1949-2001). Вона перегукується з «Приборканням норовливої» Шекспіра, «Декамероном» Боккаччо, «Енеїдою» Котляревського. Авантюрний сюжет, гумор, влучні барокові «викрутаси» в мові, ліричність і драматизм – це багатий матеріал для несподіваних сценічних знахідок і серйозної розмови про наше сьогодення.