Лесь Подервянский

Лесь Подервянский

Запорожье, сб, 22 сентября 2018г., 19:00
180-450 грн.
Купить билеты на спектакль Лесь Подервянский в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.


Лесь Подерв‘янський – «Епічні п‘єси у виконанні автора і ще багато чого...»
Найвідоміші п‘єси Леся Подерв‘янського та те що ніхто ніколи не чув – «Епічні п‘єси у виконанні автора» 
Культовий автор епічних п‘єс Лесь Подерв'янський запрошує шанувальників своєї творчості на зустріч. Жорстка сатира сучасного класика традиційно містить багато матюків.
Тож український геній читатиме для дорослих. П’єси Подерв’янського – це суміш брутальності, здорового глузду, політичного стьобу та різноманітних алегорій, це море прихованої й неприкритої іронії. Ви почуєте свої улюблені твори видатного українського сатирика. Саме ті, що давно розібрали на цитати.
Жорстка сатира творів Подерв’янського традиційно містить багато нецензурної лексики, тому спрямовані вони на дорослу аудиторію. Саме через це його творчість багато кому не подобається, але попри таку скандальність, в Україні сатирика називають культовим, а твори розтягують на цитати.
П’єси Подерв’янського – це суміш брутальності, здорового глузду, політичного стьобу та різноманітних алегорій.
До Запоріжжя автор приїде особисто, щоб прочитати п’єси зі сцени філармонії.

Це просто неможливо пропустити