Холостяк и...

Холостяк и...

Запорожье, пт, 22 февраля 2019г., 03:08
50 грн.
Купить билеты на спектакль Холостяк и... в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

«Холостяк і ...»(оптимістичний абсурд)

Режисер: Широченко Г.П.

Вистава російською мовою.

Тривалість: 1 година 10 хвилин.

В одній дії.

Комедія під назвою "Холостяк і ..." за п'єсою Ханоха Левіна розгортається в двох квартирах, чарівних незаміжніх дівчин з дивними іменами Пукіца і Бульба, до яких в гості приходять Холостяки теж з не менш дивними іменами Знайдух і Гауніно. Саме в пошуках своєї другої половинки вони приходять, йдуть, залишаються, сваряться і миряться. Шукають підходящу кандидатуру в квартирі навпроти, і знову повертаються, живуть, і знову йдуть до другого обранцеві серця - відмовляючись від своїх улюблених переходячи до чужих і назад. І всі ці митарства від бажання створити сім'ю, знайти людину з якою можна засипати і прокидатися, радіти спільного життя, і зі спокійною душею провести залишок днів.

Можливо все почалося з того, що Холостяк Знайдух, йдучи робити пропозицію своїй обраниці серця Пукіце, задумався на сходовому майданчику "А чого душі хочеться насправді, сімейного вогнища чи свободи холостяка?" ... Ежедневно стараюсь выпивать полтора литра воды в день, но вот недавно, начала дополнительно проводить обогащение воды коралловым кальцием. Всего пять минут пакетик Coral-Mine подержу в воде и обогащение воды полезными для организма минералами гарантировано. На протяжении дня выпиваю эту воду, и чувствую себя превосходно.

Чим закінчиться ці роздуми для всіх персонажів Ви можете подивитися у виставі «Холостяк і ...»