Эзоп

Эзоп

Запорожье, сб, 11 мая 2019г., 18:30
50-200 грн.
Купить билеты на спектакль Эзоп в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

 

Эзоп (лиса и виноград)

 

Г. Фігейредо.

Подання сатирів в одній дії.

Древній байкар Езоп - особистість міфічна. Дослідники досі сперечаються про те, коли він жив і де, жив чи взагалі, чи був придуманий.

Актори театру в образі давньогрецьких акторів-сатирів розіграють притчу про давньогрецького раба-байкаря Езопа, історію про ціну правди і про вічні виборі між свободою і рабством.

Багатий работоргівець Ксанф уявив себе великим поетом і філософом, купив своїй дружині, красуні Клее, подарунок - "найпотворнішого раба у всій Греції", один погляд на якого викликає сльози і огиду. Проходить зовсім трохи часу, і господарі вже не уявляють свого життя без дотепного і винахідливого автора байок. Клея закохана в Езопа і готова заради нього залишити чоловіка, але Езопу потрібна тільки свобода. Раб не тільки тішить розум господаря кумедними байками і історіями, але і допомагає йому виплутатися з ситуацій, які загрожують ганьбою. Якось раз в будинку у Ксанфа з'явився гість з Афін, стоїк по імені Агностос. Господар і гість випили вина і на п'яну голову Ксанф пообіцяв Агностосу випити море. Мало того, що пообіцяв, але ще й підписав папір, де заклав під своє слово будинок і все майно. На наступний день прийшов час виконувати обіцянку. Ксанф кидається до Езопу і благає раба про порятунок. В обмін на свободу Езоп погоджується допомогти господареві. Однак обіцяне не так легко отримати. Але ставши вільним знаменитому байкарю ще доведеться зробити найголовніший вибір: померти, але вільною людиною, або жити, але знову стати рабом.

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Віталій Денисенко

Художник-постановник - Ірина Кохан