Битва Оркестров

Битва Оркестров

Запорожье, 4 мая - 5 мая 2019г.
100-150 грн.
Купить билеты на спектакль Битва Оркестров в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

04 травня , (Субота) ,17:00 «Оркестр» (трагікомедія)

м. Харьків «DIY- театр».

Ж.Ануй

У нічному ресторані курортного містечка грає маленький оркестр. Всередині колективу вирують неабиякі пристрасті: ошукані почуття, розбиті ілюзії, подвійне життя і вічна самотність. Але на обличчях оркестрантів посмішки. Та як  далеко вони зайдуть в спробах знайти своє щастя?

«DIY-театр» - недержавний театр, який був створений  у 2015 році у місті Харків.

Режисер –  Олег Дідик

Тривалість – 70 хвилин в одній дії.

Вистава російською мовою.

 

05 травня , (Неділя) 17:00, Вистава-концерт  «L’Orchestre»  (Оркестр). В основу постанови покладена інтелектуальна п’єса Жана Ануя. Її сюжет ми обрали для сценічного втілення в нашій виставі-концерті.

Дія розвивається в одному з курортних пансіонатів узбережжя Франції, в кафе якого грає жіночий оркестр та піаніст.

Вистава – концерт  «L'orchestre (Оркестр)» буде цікавою не лише молоді, але й усім, хто любить музику й театр в усіх своїх проявах і розмаїтті.

Чиста любов і ревнощі, молодість і зрілість, життя та смерть власне щастя та знедоленість. Всіх тем вистави не перелічити.  Легка та трохи гротескова історія поступово відкриває глядачеві всю драму самих оркестрантів. Мовою театру нам розкривають нас самих, мовою танцю почуття, мовою музики емоції.

Вистава –концерт “ L’Оrchestre“(Оркестр) буде цікава не тільки молоді, але і всім хто любить музику і театр у всій  своїй красі.

Режисер – Геннадій Широченко

Тривалість – 80 хвилин в одній дії.

Вистава українською мовою.

Также можете приобрести Абонемент на 2 дня за 150 грн