Денис Каплунов «Текст, що продає»

Денис Каплунов «Текст, що продає»

Запорожье, сб, 25 мая 2019г., 10:00
750 грн.
Купить билеты на семинары Денис Каплунов «Текст, що продає» в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

Вперше в Запоріжжі один з найпопулярніших та найвпливовіших копірайтерів України, Білорусі, Прибалтики та Молдови, автор ділових бестселерів та засновник власного бренду в сфері копірайтингу - Денис Каплунов — автор системи знань побудованої за спеціальною методикою!

За 1 день ви засвоїте ефективну систему написання текстів, що продають для презентації своїх товарів та послуг. Ви отримаєте тільки робочі інструменти, результативність яких вже перевірена на суворих вітчизняних реаліях.

За допомогою у навчанні своїх співробітників до Студії Дениса Каплунова звертались представники наступних компаній: ПриватБанк, Metro, Shell, НоваЛінія, Rozetka.UA, Київстар, Клуб сімейного дозвілля, Видавництво “Манн, Іванов і Фабер”та багато інших. Йому довіряє та особисто співпрацює мастодонт маркетинга — Ігор Манн.

 

Про що цей інтенсив?

“Текст, що продає за 1 день” - це система письмових технік, тактик, кращих практик і формул за допомогою яких ви зможете:

  • зацікавити своїм продуктом/послугою

  • пояснити їхні переваги та унікальність

  • довести спроможність своїх запевнень

  • виділитися на фоні конкурентів

  • створити пропозицію, від якої неможливо відмовитись

 

Для кого цей інтенсив?

  • Для власників бізнеса та підприємців

  • Для копірайтерів (фрілансерів та штатних працівників)

  • Для фахівців з маркетингу та продажів

 

Інтенсив корисний всім, хто хоче підвищити ефективність своїх текстових послань та серйозно прокачати важливий сьогодні навик.

Система знань побудована за спеціальною методикою, яка однаково ефективно працює з текстами як на b2c, так і на b2b сегментах.