Дегустація. Віскі і крафтова іжа. Незвичайний пейрінг

Дегустація. Віскі і крафтова іжа. Незвичайний пейрінг

Запорожье, вт, 28 мая 2019г., 19:00
300 грн.
Купить билеты на семинары Дегустація. Віскі і крафтова іжа. Незвичайний пейрінг в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.


Пробуємо віскі, сири, ковбаси, паштети, солодощі


Опис: Запрошуємо спробувати міцного)
Міцного шотландського віскі.
Glen Moray Peated: дух шотландських долин від "Вина Мира" - офіційна сторінка
 
Винокурня Glen Moray знаходиться в старовинному місті Елгін. Елгін - столиця Спейсайд - регіону на півночі Шотландії, асоційованого в усьому світі з чудовими молт-віскі. Це місце носить гордий титул «столиці віскі». Саме в Елгіні визріває кращий в Шотландії ячмінь. Місто Елгін виріс біля замку, збудованого в XI столітті. На околицях замку, а потім і міста у давні часи дуже любили полювати шотландські королі та аристократія. Найстаріша дорога, з прокладених в Елгін, проходить через землі винокурні. Свого часу по ній проїжджали легендарні для Шотландії історичні особистості, серед яких Святий Колумб, королі Дункан і Макбет - той самий, про кого написав трагедію
Шекспір.
Та до цього легендарного напою - ми, REVEN LAVKA, підібрали самий нестандартний пейрінг. Натуральні солодощі без цукру та борошна. Витримані сири та сиров'ялені ковбаси. Вуджені гусині грудки та інші смаколики. Печені кріпси з соусами та м'якими сирами. Все це ми по крупицях зібрали з усіх куточків України та зберемо на стіл, до якого і Вас запрошуємо!
Тому не зволікайте та реєструйтеся на цей захід заздалегідь.
Це нестандарний пейрінг українських смаколиків з шотландським віскі.
28 травня
Віскі та крафтова їжа
Khortitsa Palace Hotel Zaporozhye
19:00
участь 300 грн