Swift

Swift

Запорожье, пт, 22 февраля 2019г., 23:32
70 грн.
Купить билеты на концерт Swift в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

Запорізький гурт«SWIFT» бере початок у далекому 1997 році, і ось вже більше20 років радує драйвовим роком своїх старих та нових шанувальників. Не переходячи у лігу професійних музикантів, учасники гурту знайшли для себе справу усього життя, і завжди раді ділитися музичним позитивом зі своїми слухачами. Візитівкою гурту є мелодійний вокал у поєднанні з гітарним, достатньо важким саундом, та чуттєві тексти зі змістом, який вимагає замислитись.

В активі групи є повноцінні студійні альбоми, відеокліпи, ротація на радіо «Рокс» та безліч живих виступів, у тому числі на таких відомих українських фестивалях, як «Рок-булава» та «Крок у майбутнє». Музиканти гурту люблять експериментувати, кожний новий альбом – це новий саунд, майже новий стиль. Але в будь-якому разі творчість гурту не залишає байдужим нікого, хто по-справжньому любить рок-музику.

Гурт «SWIFT» зараз це:

Євген Терлецький – автор текстів та музики, гітара;

Дмитро Щасний – вокал;

ОлександрСітало – бас-гітара;

Антон Крюков – гітара;

Максим Мельник – ударні, перкусія.