Ukrainian Acoustic Weekend

Ukrainian Acoustic Weekend

Запорожье, вт, 18 июня 2019г., 11:16
150-400 грн.
Купить билеты на концерт Ukrainian Acoustic Weekend в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

Save the Date!
12 жовтня Ukrainian Acoustic Weekend у Запоріжжі.
Сучасні українські гурти виступлять на одній сцені та покажуть улюблені пісні в акустичному звучанні.
В лайн-апі: Один в каное, Женя і Катя, Кімната Гретхен. 

Один в каное
Небанальні тексти, глибоке звучання, витончений та обережний підхід до кожного звуку творять обличчя сучасної української музики. Такої, якою її чують троє музикантів та прихильники творчості "Один в каное". 
За вісім років існування колектив знайшов свого слухача не лише в Україні, а й за її межами: зіграв у більшості великих міст України, побував з сольними концертами у Великобританії, Франції, Польщі, Нідерландах, Бельгії та інших країнах, є активним учасником найбільших українських фестивалів.
 

Женя і Катя 
Виконують авторські україно — та англомовні пісні. Свій стиль визначають, як "романтичне інді"/"смарт поп". 
Влітку 2016 року випустили дебютний міні-альбом під назвою "Втомлене місто". Презентували свої пісні в багатьох містах України а також на таких фестивалях як: "Захід Фест", "Файне місто", "Бандерштат", "Республіка", "Lviv Acoustic Fest", "Гешефт", "Разом Фест".


Кімната Гретхен
Роком народження гурту "Кімната Гретхен" вважається 2010-й, коли вийшов дебютний англомовний альбом колективу "Brand New Brain". Наступні платівки гурту - "Прямий Ефір" та "Науковий Атеїзм" були україномовними і мали більший успіх серед слухачів.
У 2016-му сингл "Смузі" став саундтреком до двох сезонів українського молодіжного серіалу "Київ вдень та вночі" і лунає за кадром майже всіх епізодів шоу. Навесні 2017-го в ефірі телевізійного шоу "Моя Музика" Олександра Положинського на одному з провідних музичних каналів гурт наживо презентував пісню "Мокра" - перший трек з майбутнього альбому "Гравітанці", реліз якого відбувся у квітні 2018. Сьогодні колектив складається з фронтмена, гітариста та автора пісень Антона Кістріна і гітариста та клавішника Олександра Алексєєва. Гурт продовжує жити й працювати у "космічній столиці України" - Дніпрі.