ЦеШо

ЦеШо

Запорожье, пт, 22 февраля 2019г., 23:32
120-550 грн.
Купить билеты на концерт ЦеШо в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

ЦеШо – соціальне лялькове кабаре, в якому артисти міркують про сучасний світ та місце людини в ньому. Режисер та засновник – Влад Троїцький ( ДахаБраха та Dakh Daughters )

5'ятеро акторів через поєднання музики та театру говорять про те, що оточує нас щодня, але що ми не помічаємо. Рефлексують над тим, хто ми, де та як живемо.

Разом з ними на сцені – їх зменшені копії, 5'ятеро ляльок у таких же комбінезонах та кольорових шапках. Ляльки наслідують творчі інтонації та акценти акторів, водночас будучи образом Безликості та протестом проти неї.

В руках музикантів – віолончель, контрабас, акордеон, мелодика, саксофон, ксилофон та перкусії.

Учасники: Ігор Митальников (барабан) Маруся Іонова (віолончель), Марічка Штрибулова (лід-вокал, акордеон), Катя Петрашова (мелодика, сасксофон), Надія Голубцова (контрабас).
 

Тексти власні і на поезію Михайля Семенка, Artem Polezhaka, Влада Троїцького, Жака Превера та Тірци Атар.

Шість місяців Влад Троїцький разом з п’ятіркою акторів працювали над матеріалом, досліджували больові точки сучасного суспільства та відшукували форми втілення своїх спостережень.

Прем'єра проекту відбулася в ЦСМ "ДАХ" в травні цього року, після якої ЦеШо запросили в тур по США в 2018. На великій сцені ЦеШо дебютували в липні на Atlas Weekend, і вже у вересні – відкривали ювілейний ГОГОЛЬFEST.

3 грудня відбувся перший сольний концерт ЦеШо в київському клубі Атлас при повній залі. Протягом лютого запрацює soundcloud канал проекту з live-записами з концерту.
 

В квітні 2018 у ЦеШо відбулися гастролі до Будапешту.