Trio Remi Pannossian

Trio Remi Pannossian

Запорожье, сб, 22 сентября 2018г., 13:10
90-150 грн.
Купить билеты на концерт Trio Remi Pannossian в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

КОНЦЕРТ RP3, ТРІО РЕМІ ПАНОСЯНА

У 2009 році піаніст з Монпельє Ремі Паносян,  контрабасист Максим Дельпорт та барабанщик Фредеріком Петіпре створюють тріо RP3.

Творча мета гурту - грати музику, насичену кольорами сучасного легкого джазу і водночас енергією року та мелодійністю поп-музики.

RP3 – це рок-група, яка грає джаз, і джаз-бенд, що виконує рок. Вільний та креативний джаз, сповнений позитивної енергії, який зачаровує публіку престижних концертних площадок усього світу! 
У 2011 році радіо TSF Jazz обрало тріо музичним відкриттям року.

Протягом 7 років група зіграла близько 350 концертів у 30 країнах, серед яких Франція, Канада, Норвегія, Бразилія, Німеччина, Португалія, Бельгія, а в Азії здійснила 11 турів та дала понад 150 концертів.

Ремі Паносян записав 3 альбоми. Третій диск отримав нагороди від FIP Radio, увійшов в ТОР-10 французьких альбомів від журналу Les Inrocks, композиції з цього альбому є в ротаціях France Musique, France Inter, TSF Jazz.