Примари джазу

Примари джазу

Запорожье, пн, 20 августа 2018г., 04:35
90-150 грн.
Купить билеты на концерт Примари джазу в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

Прем'єра колективу ДИКСИЛЕНД

артистів академічного симфонічного оркестру

Керівник Дмитро МІТНІК

 

        Мистецька  подія року! Вперше на сцені концертного залу імені Глінки!

         Презентація колективу ДИКСИЛЕНД артистів академічного симфонічного оркестру з програмою "Примари джазу"!

         Джаз – це особливий настрій, бачення світу і стан душі. Він такий різний, непередбачуваний… Сьогодні джаз - один із найпопулярніших жанрів мистецтва, у якого  мільйони прихильників.

         У прем'єрній концертній програмі ДИКСИЛЕНД дарує шанувальникам як "старий", улюблений традиційний джаз, так і нові сучасні джазові стандарти.

         У репертуарі колективу: твори джазової класики різних стилів і напрямків у оригінальних обробках. Музиканти віртуозно виконують авторські імпровізації, креативно розвивають традиційний стиль і прийоми диксиленду та пропагують інші стилі джазу. Робота ансамблю заснована на принципі колективної творчості: художня фантазія кожного виконавця проявляється в створенні загальної композиції твору.

         З ансамблем виступає яскрава вокалістка Олександра Михайленко (Lora Lains) -  найкраща джаз-women  Запоріжжя й відома співачка на  Україні.

         Прем'єрний концерт ДИКСИЛЕНДУ - це кращий джаз, що зазвучить у нерозривній гармонії з музичними ритмами ІІІ тисячоліття