Опера. Оперетта. Мюзикл. Джаз

Опера. Оперетта. Мюзикл. Джаз

Запорожье, вт, 23 января 2018г., 07:52
90-150 грн.
Купить билеты на концерт Опера. Оперетта. Мюзикл. Джаз в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

ОПЕРА. ОПЕРЕТТА. МЮЗИКЛ. JAZZ

Академічний симфонічний оркестр

Запорізької обласної філармонії

Диригент - Дмитро Морозов (Харків)

Солістка-заслужена артистка України Олена Ширяєва (сопрано, Київ)

   Мистецький проект заслуженої артистки України Олени Ширяєвої (сопрано) та диригента Дмитра Морозова збирав аншлаги у кращих концертних залах  багатьох міст України.

У концертній програмі у супроводі академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії прозвучать світові оперні шедеври, прем'єри творів класичної музики у новій інтерпритації, а також арії з нововіденської оперети 30 - х років  ХХ сторіччя.

 До уваги глядачів:  рідко виконувані уривки з опери  А.Понк'єллі "Джоконда", оригінальний вокальний варіант знаменитого антракту до 3-ї дії опери К.Глюка "Орфей", фрагменти опер "Аїда", "Сільська честь", "Царська наречена", "Джанні Скіккі", оперет "Баядера", "Весела вдова" та інших.   

      Вінчають концерт знамениті увертюри Оффенбаха "Орфей у пеклі", Зуппе "Легка кавалерія". Цікавими будуть популярні твори  П.Моріа, Ф.Лоу, Дж. Гершвіна.

Ціна квитка - 90-150 грн.