Man Sound

Man Sound

Запорожье, вт, 23 января 2018г., 09:56
100-290 грн.
Купить билеты на концерт Man Sound в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

Голоси, які підкорили світ

ЖИВИЙ ЗВУК        

         ManSound - український вокальний бренд, відомий своїм фірмовим а-капельним виконанням, що підкорює слухачів з перших миттєвостей.

          ManSound - це шість голосів, знайомих сотням тисяч шанувальників у всьому світі: тенори Володимир Сухін, Вілен Кільченко, Юрій Роменський, Сергій Харченко, баритон В'ячеслав Рубель і бас Рубен Толмачов.  Золотий фонд репертуару колективу - аранжування кращої музики в різних стилях і жанрах: від Баха до Стіві Вандера, від українських народних пісень і знаменитих "спірічуелс" - до джазових стандартів.

         Концерт порадує всіх любителів класики, джазу, народних пісень і популярної музики, адже шість вокалістів замінюють на сцені цілий оркестр! Це унікальна колекція "фірмових" і сучасних  композицій.

         Слова не в силах передати той потік енергії, яскравість, неповторність виконання ManSound будь-якого твору. Вони співають глибоко, чисто, щиро, об'ємно, зворушливо, проникливо...