LORDS OF THE SOUND «Symphony of justice»

LORDS OF THE SOUND «Symphony of justice»

Запорожье, вс, 21 октября 2018г., 14:28
150-490 грн.
Купить билеты на концерт LORDS OF THE SOUND «Symphony of justice» в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

                                                                                                              SYMPHONY OF JUSTICE

                                                                                                              Від Lords of the Sound!

 

3 жовтня у ПК "Дніпроспецсталь"  відбудеться приголомшлива музична подія для кіно-меломанів!  Симфонічний оркестр Lords of the Sound, хор, спецефекти та грандіозна музика справедливості зіллються в новій шоу-програмі:SYMPHONY OF JUSTICE.

І вона присвячена найяскравішим кіногероям, які відчайдушно стоять на варті спокою та добробуту всього всесвіту! Вони борються зі злочинністю, терористами, прибульцями, злими геніями, машинами та всім тим, що загрожує галактикам, цивілізаціями, або окремим людям. Хтось з них наділений супер-силою, хтось є таємним агентом, а хтось - ексцентричний детектив. Але їх важлива місія була б нездійсненна в тиші.

Чи уявляєте ви Тоні Старка без пісні “BackinBlack” від AC/DC ? А як щодо Бетмена без творінь ХансаЦимера? А що сталося б з Джеймсом Бондом без головної теми, яка задає тон всьому фільму?

Так от, оркестр LordsoftheSound, який чекають в усіх куточках України, який невпинно розширює гастрольну карту за кордоном, готує великий блок музики, сповненої завзяття супер-героїв, надлюдської сили тасправедливості! У живому виконанні симфонічного оркестру, хору та солістів лунатимуть ритми крутих хлопців з таких кінофільмів:

0O7

SPIDER MAN

MATRIX

DOCTOR WHO

SHERLOCK HOLMES

IRON MAN

DEADPOOL

COMANDO

BATMAN:THE DARK KNIGHT

MISSION IMPOSIBLE

THE TOURIST

POLICE ACADEMY

MAN in BLACK

THE LEAGUE of EXTRAORDINARY GENTLEMEN

JUSTICE LEAGUE

X-MAN

DOCTOR STRANGE

MAN of STEEL

GUARDIANSoftheGALAXY

Під цю музику вам так само захочеться встати та врятувати людство від зла! Авантюризм, рішучість, мужність, енергія – ось, що закладено в Symphony of Justice.А ще більшого розмаху концерту додадуть спецефекти та шоу-складові, які ретельно готуються організаторами.

Запрошуємо 3 жовтня у ПК "Дніпроспецсталь" почути свою Symphony of Justice у виконанні симфонічного оркестру LordsoftheSound!

Диригент: Віталій Саражинський. 
Продюсер: Андрій Новаторов.