LORDS OF THE SOUND «Love story»

LORDS OF THE SOUND «Love story»

Запорожье, вт, 21 мая 2019г., 02:50
220-590 грн.
Купить билеты на концерт LORDS OF THE SOUND «Love story» в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

Love Story

Від Lords of the Sound

8 березня о 19:00 в ПК Дніпроспецсталь – святкова програма «Love Story»: найромантичніша музика у виконанні оркестру Lords of the Sound.

Кожна жінка мріє провести 8 березня  особливо, очікує казковості, бажає вражень та емоцій. Так влаштована жіноча сутність і нічого з цим не вдіяти. І щоб задовольнити її романтичну душу, залишається тільки влаштувати цю казку.

Традиційно найвідоміший український оркестр буде пестити ваш слух мелодійними, чуттєвими хітами світової музики з репертуару Adele, Whitney Houston, Gloria Gaynor, ABBA та ін.., а також саундтреками з найромантичніших кінофільмів:

Майстер і Маргарита, Зоряні війни, Сутінки, Титанік, Привід Опери, Ромео та Джульєтта, Амелі, Мулен Руж та ін..

А особливим дарунком стане блок ліричних рок- балад гурту SCORPIONS! У симфонічному аранжуванні зазвучать нетлінні композиції музичних титанів, які розривають сцени по всьому світу вже 50 років.

Бурхливими емоціями у цей вечір вас наповнятимуть також майстерні вокалісти: Маргарита Мелешко, Ігор Петров, Ярослав Радіоненко.

Свято кохання, ніжності та найщиріших почуттів у ПК Дніпроспецсталь разом з оркестром Lords of the Sound у програмі «Love Story» – особливий подарунок до Міжнародного дня жінок.