Легенда про Отамана

Легенда про Отамана

Запорожье, вс, 21 октября 2018г., 14:31
100-250 грн.
Купить билеты на концерт Легенда про Отамана в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

«Легенда про Отамана» - фольк-рок опера за мотивами п’єси І.Карпенко-Карого «Сава Чалий» – це новий масштабний  мистецький проект Запорізької обласної філармонії.

Дійство переносить глядача у певні історичні події України. Це історія особистостей – отамана Сави Чалого, який стає на чолі гайдамацького руху, його побратимів козаків-характерників з однієї сторони, та польської шляхти на чолі з князем Потоцьким з іншої сторони, які ведуть боротьбу за свободу та самостійне життя українського народу на власній землі. Лицарство та козацтво, вибір вірного життєвого шляху, любов, зрада, воля та віра –  все це є в легенді, яку розповідає дід-кобзар своєму онукові та нащадкам.

«Легенда про Отамана» - це багатожанрова вистава, в якій самобутність козацького духу яскраво представлено розмаїттям видів мистецтв:  акторська гра, кінематографія, сценографія та костюми, музичне та вокальне мистецтво, хореографія, сучасні ритми, гармонія та оркестровка.

Запрошуємо вас до концертного залу імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії на Прем’єру, яка відбудеться                    13-14.10.2018 року о 18 годині.