Концерт фортепіанної музики

Концерт фортепіанної музики

Запорожье, вт, 23 января 2018г., 07:44
60-90 грн.
Купить билеты на концерт Концерт фортепіанної музики в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

Безпрецедентна подія у музичному житті України!

28 травня до  концертного залу імемі М.І. Глінки Запорізької обласної завітає  один з найобдарованіших піаністів України – Дмитро ОНИЩЕНКО

Дмитро Онищенко випускник Львівської музичної академії ім. М. В. Лисенка (2000-06 клас доц Н. Грамотєєвої, аспірантура – клас проф М. Крих), і Московської консерваторії ім. П.І.Чайковського та аспірантури (2001-09 гг.). Його педагогами були професор Л. Наумов, доценти Ю. Лисиченко і А. Діев. В період 2003-2004 рр. музикант удосконалював майстерність в Королівському північному коледжі музики у м. Манчестер, Великобританія (клас проф. Норми Фішер.), А починаючи з 2006 року – у Вищій школі музики м. Ганновер у професора Володимира Крайнєва, і на даний час – у професора А. Варді.

Піаніст – лауреат понад 10-ти престижних міжнародних конкурсів. Музикант – переможець V Міжнародного конкурсу юних піаністів В. Крайнєва (2000), IV Міжнародного конкурсу ім. В. Горовиця в Києві (2001), лауреат XII Міжнародного конкурсу ім. П.І. Чайковського в Москві (2002, V премія), лауреат Міжнародної фортепіанної академії в м. Хамамацу (Японія, 2005, II премія), лауреат Міжнародного конкурсу «Vianna да Мотта» (Лісабон, Португалія, 2007, II премія), переможець Міжнародного конкурсу ім. М. Лисенка (Київ, 2007), лауреат III премії Міжнародного конкурсу піаністів (Сідней, Австралія, 2012). Лауреат української загальнонаціональної програми «Людина року – 2001».

Артист активно виступає з концертами в Латвії, Польщі, Німеччини, Франції, Великобританії, Нідерландах, Португалії, Італії, Швейцарії, Туреччини, Йорданії, США, Китаї, Японії та Австралії.

Для гастрольного туру в Україні,  який охопить міста від Сходу до Заходу України, талановитий музикант приготував вражаючу програму з творів відомих композиторів в історії музики від Бароко до Романтизму: Баха, Бетховена, Шуберта

Родзинкою концерту стане виконання 24 етюдів головного романтика ХХ ст. феєричного Фредеріка Шопена!

Дмитро випустив більше 20 компакт-дисків. Він поєднує виконавську діяльність з проведенням численних майстер-класів в Росії, Україні, Йорданії, Японії.

Програма концерту

  1. відділення

1. Й. С. Бах  – А. Йохелес. Сюїта для лютні до мінор BWV 997

2. Л. ван Бетховен – Соната №27, мі-мінор Ор.90

3. Ф. Шуберт - Два Експромти

  • Соль-бемоль мажор,
  • Сі-бемоль мажор

2 відділення

Ф. Шопен - 24 Етюди, op.10 та op.25