ПАРАД АЛЛЕ
Купить билеты в цирк ПАРАД АЛЛЕ в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

З 19 травня у  Запорізькому  державному цирку нова сучасна шоу-програма «ПАРАД АЛЛЕ».

На Вас чекає різноманітна традиційна циркова програма в ультрасучасній обробці. У кожному номері артисти розповідають свою історію з авторським музичним супроводом, сучасною балетною хореографією, вишуканими костюмами, унікальним світловим оформленням, трюками від неймовірності і складності яких, захоплює подих.

«Парад алле» це традиційне циркове мистецтво з демонстрацією видовищних акробатичних і гімнастичних номерів, клоунади і звичайно, великої групи дресированих тварин, дресура яких побудована на визнанні за твариною рівноправності з людиною і це об'єднує їх у виконанні трюку і дає можливість захоплюватися талантом, що виникає  внаслідок праці і любові до тварин.

  Ви потрапите в особливий світ, де зустріните відважних гімнастів, спритних акробатів з безмежними можливостями людського тіла і дивовижної відваги та сміливості,  світ який наповнює душу радістю та веселощами.

Наші артисти подарують Вам частинку своєї історії, історії – яку варто побачити.

«Парад алле» це мистецтво, яке працює на емоції та враження.

Ми чекаємо на Вас.