Одного разу на Різдво

Одного разу на Різдво

Запорожье, вт, 21 мая 2019г., 02:53
50 грн.
Купить билеты на детское мероприятие Одного разу на Різдво в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

"Одного разу на Різдво"

Г.Широченко

казка-вертеп за мотивами української народної казки

 

Різдво Христове викликає почуття радості, ніжності і любові…
За народними традиціями вважається, що в ніч напередодні Різдва на Землі править дві сили – Добро і Зло. І та сила, до якої людина більш схиляється, і чинить над нею різні чудеса…
Тому на Різдвяні свята трапляються дива, а найголовніше – вірити в те, що будь-яке диво ти можеш створити сам!
Наша історія про те, як в одному селі на Різдво його мешканці колядують і жартують. На Ваших очах виникає Вертеп, а колядники перетворюються на казкових героїв: Кізочку, Коня Микиту, Кота Василя і всі разом створюють історію про Сірка і Різдвяну зірку.
Жив був пес на ім’я Сірко. Господар його дуже любив, як і усе своє господарство. Але Сірко став ледачим і нічого не хотів робити. От і вирішив Господар його провчити й вигнав.
Чи стануть Сірко з Вовком друзями, чи дізнається Господар що вони вигадали, а головне - чи зустрінуть казкові герої Різдво?...