Жив собі Пес

Жив собі Пес

Запорожье, пт, 19 апреля 2019г., 01:33
50 грн.
Купить билеты на детское мероприятие Жив собі Пес в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными - через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

ЖИВ СОБІ ПЕС

Жартівлива  опера для дітей

Жартівлива опера в народному стилі "Жив собі пес…" створена за мотивами української народної казки "Сірко" та популярного однойменного мультфільму.

Вистава переносить глядача до чарівного українського села з його неповторним українським колоритом. "Жив собі пес" - дивовижна історія про дружбу собаки Сірка та Вовка, яку мовою музики і театру розкажуть юним глядачам артисти обласної філармонії. Сюжет вчить допомагати тим, хто потрапив у біду, віддячувати щирістю за добрі справи.

Справжньою перлиною опери є музика. Знайомі фольклорні мотиви гармонійно поєднуються з яскравою музикою видатного автора сучасності Володимира Назарова.

    Музика найкраще захоплює уяву своїм різнобарвним звучанням та цікаво і невимушено відкриває дітлахам  неповторний та чудовий український колорит!